Cilt Bakımı

Cilt Bakımı

ENERGY BAKIMI
Yoğun bir bakım içerir. Temizlemeyle başlayan bakımımızı, peeling, buhar ve sıkma işlemi takip eder. Arkasından cildi rahatlatan keyifli ve profesyonel bir masajı her misafirimizin ihtiyacına göre maskeyle sonlandırırız. Yaklaşık 1 saat 30 dakika kadar sürer.

KLASİK BAKIM
Her cilt bakımında olduğu gibi temizleme işlemi, peeling ve buharla cilt arındırılır. Cildin ihtiyacına göre maske ve masajla sonlandırılır.

JUNIOR BAKIM
Genç ciltlere uygulanan bakımdır. Temizleme ve buhar işleminden sonra siyah noktalar ve yağ butonları çıkarılır, sivilce varsa yüksek frekans cihazıyla kurutulup antiseptik maskeyle cilt fazla yağ ifrazatı dengelenir.

COLLOGEN BAKIM
Olgun ve elastikiyet kaybı oluşmuş ciltlerde toparlama ve lifting etkisi yaratan bir bakımdır. Temizleme sonrası çok profesyonel bir masajla kan dolaşımı hızlandırılır. Ardından 20-30 dakika kadar collogen mask uygulanır.

HYDRATE BAKIM
Çok kuru ve nemsiz ciltlere uygulanan bakımdır. Temizleme işlemi sonrası cilde nem depolama işlemi başlatılır. Gerek masaj gerek ampul ve serum desteğiyle cilt eski ışıltı ve parlaklığına kavuşturulur, en sık tercih edilen bakımlardandır.

HAFTALIK BAKIMLAR

ETERNAL MASK
Elma ağacı kökünden elde edilmiş hücresel bir bakımdır. Kutu şahsa özel açılır içerisinde haftada bir uygulanmak üzere 4 bakımlık serum, ampul ve maske bulunur. Özellikle çok özel durumlar (doğum, ölüm, düğün, kaza vb.) sonrası ani bir toparlayıcıdır.

POWER C MASK
Çok güçlü bir antioksidandır. İçerisinde %15 C vitamini barındırır. Çok keyifli bol enerjili, pırıl pırıl bir cilt çıkarır. Özelikle nemsiz, sigara kullanan veya kötü havalardan ve ortamdan çabuk etkilenen cilt için çok idealdir. Haftada bir olmak şartıyla 6 haftalık bir kürdür.

LIFTING MASK
Orta yaş ve sonrası elastikiyet kaybı yaşamış ciltler için haftalık bakımdır. Çok kuvvetli sıkılaştırma özelliğine sahiptir. İçerisinde bulunan ampul ve serumlarla zengin bir lifting programıdır. Çok keyifli bir masajla ve maskeyle sonlandırılır. Haftada 1 toplam 4 hafta süren bir programdır.

SENSITIVE MASK
Hassas cilt maskesidir. Özellikle Rosacea problemi bulunan ciltler dahil olmak üzere her hassasiyete maksimum yardımcı olur. İçerisinde bulunan ampul ve serumlarla cilt yatıştırılır. Soğuk maskesiyle bakım tamamlanır. Bu bakımda haftada 1 uygulanıp 4 haftada tamamlanır.

QUANTUM HYDRO MASK
Roll on'larla verilen galvonik akım sayesinde nemi maksimum deri altına gönderen tek maskedir. Aşırı kuru ve sarkmış ciltleri toparlama ve besleme özelliği vardır. Cildin durumuna göre seans sayısı değişir. 10 -12 seans arası uygundur.

VÜCUT BAKIMLARI

VÜCUT PEELINGİ
Vücudu ölü derilerden arındıran modern kesedir. Çok güçlü granüllere sahip peeling yardımıyla vücuda uygulanan masaj sonrası ılık bir duş alınır, cildin ihtiyacına göre bol nem içerikli vücut losyonları ve yağlarıyla cilt nemlendirilir. Haftada bir veya on beş günde bir uygulanabilen kendinizi şımartıp rahatlayacağınız özel bir bakımdır.

QUANTUM  ( PASİF JİMNASTİK)
İki saatlik spora eşdeğer vücut sıkılaştırma, selülit ve yağ parçalamada kullandığımız bir cihazdır. En son  teknoloji olan bu bakımımız 20 dakikada kaslara vermiş olduğu galvonik akımla popo kaldırma ve karın sıkılaştırmada sizleri çok mutlu edecek sonuçlar vermektedir.

BBL (Forever Young)
Birçok problemde anında sonuç alınmaktadır. Pigmente lezyonlarda, efelit ve lentigo dahil hızlı sonuç alınır.

  • Vasküler lezyonlar, cherry anjioma telenjektaziler ve rozasea
  • Cilt dokusu
  • Akne

Toplamında cildin durumuna göre 2 veya 3 haftada bir dörder seans olarak yapılması önerilir.

 
 
 
Kullanım Şartları Gizlilik Site Haritası
©Copyright 2014 | TheClinic.com Seyfi AKBAY